Дитячий пошуковий інтерфейс ІРБІС (8-10)

Irbis-ukraina1
 


До уваги співробітників дитячих та шкільних бібліотек, які використовують АБІС ІРБІС.
 
Пропонуємо нову розробку: Програмний комплекс "Пошуковий Веб-інтерфейс електронного каталогу для дітей 8-10 років" - додаток до модулю Веб-ІРБІС адаптований на сприймання дитиною. Може бути використаний у сенсорних терміналах самообслуговування.
 
"Дитячий пошуковий інтерфейс ІРБІС (8-10)"
 
Цей програмний комплекс є результатом багаторічної праці співробітників Центральної міської дитячої бібліотеки ім. Гайдара. Призначений для надання зручного інтуітивнозрозумілого пошуку по електронному каталогу дитячої бібліотеки для дітей віком від 8-ми до 10-ти років та застосовується на сайтах бібліотек або у терміналах самообслуговування. Забезпечує пошук видань, перегляд бібліотграфічного опису з обкладинкою, замовлення видань.
 
Програмний комплекс представляє собою базу даних у структурі ІРБІС64, яка наповнена рубриками, а також набір допоміжних налаштувань для бази даних, та містить у собі:
  • пошуковий веб-інтерфейс, який є зручним, інтуітивнозрозумілим інструментом для дитини. Він орієнтований на вікові уподобання та рівень знань дитини 8-10 років.
  • предметно-тематичний рубрикатор для веддення БД каталогу, який є Базою Даних допрацьованих предметних рубрик, у основі якої покладено рубрики з Додатку 1 таблиць ББК для дитячих та шкільних бібліотек "Структура систематичного каталогу для вікової групи 8-9 років". Рубрикатор вбудовується в систему ІРБІС та надає можливість індексації документів через поле 606 "Предметні рубрики". При цьому БД для веб-каталогу 8-10 євіртуальною, тобто не потребує окремого ведення - усі бібліографічні записи знаходяться у загальному каталозі бібліотеки.
Ознайомитися з роботою системи можа на сайті irbis.gaidarovka.ru
 
 
Авторські права © 2020 Матрикс Пресс. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.