Новинка:


КОМПЛЕКСНА АВТОМАТИЗОВАНА МУЗЕЙНА ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА
КАМІС ЛАЙТ

Для музеїв регіону з колекціями, що нараховують до 15 тисяч музейних предметів пропонуємо варіант комплексного впровадження системи КАМІС-лайт (від 5 музеїв). У цьому випадку вартість програми для кожного з цих музеїв становитиме близько 35 000 грн. за мінімальну комплектацію.
  1. Система КАМІС-ЛАЙТ має фіксовану схему опису музейних предметів за видами колекцій, певний набір облікових документів, що відповідають сучасним вимогам.
  2. В процесі впровадження системи КАМІС-ЛАЙТ проводяться лише роботи з прив’язки системи до переліку фондів конкретного музею та навчання співробітника музею.
  3. Система КАМІС-ЛАЙТ призначена для невеликих музеїв з колекцією до 15000 предметів та кількістю наукових співробітників не більше 12.
  4. Система КАМІС-ЛАЙТ поставляється у невеликі музеї не більш ніж на 1-3 робочих місця.
  5. Навчання проводиться у групі чисельністю від 5 до 10 чоловік. Група формується у регіоні, де проводиться впровадження або у Києві.
  6. Забезпечується супровід у межах консультативної допомоги у випадку непрацездатності системи та у разі її відновлення в аварійних ситуаціях.

Авторські права © 2020 Матрикс Пресс. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.