Новинка:

1 червня 2012 року у Севастополі відбувся семінар «Діючі та перспективні технології системи автоматизації бібліотек ІРБІС»

Irbis-ukraina1
 

     1 червня 2012 року на базі Наукової бібліотеки Севастопольського національного технічного університету відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Діючі та перспективні технології системи автоматизації бібліотек ІРБІС». У семінарі взяли участь представники вузівських бібліотек Криму, офіційний представник розробника ПП «АДІС «Матрікс Прес».

     Головною подією семінару став виступ Л. М. Очаговой, завідуючої сектором розробки та вдосконалення програмного забезпечення ДПНТБ Росії. Особливу увагу Людмила Миколаївна приділила роботі з АРМ «Комплектування» модулю «Майстер надходження» і новій розробці, яка з'явилася у версії 2012.1 «Майстер замовлення». З великою увагою учасники семінару поставилися до роботи з АРМом «Книгозабезпеченість».

Ставший традиційним, семінар пройшов конструктивно з великою практичною користю для роботи бібліотек вищих навчальних закладів Криму.

Авторські права © 2020 Матрикс Пресс. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.