Новинка:

Звернення генерального директора АДІС "Матрікс Прес" Березної Т. І. до клієнтів та партнерів

TI Шановні клієнти та партнери!
 
У цьому році нашому підприємству виповнилось 10 років. Як Ви знаєте, основними напрямами діяльності нашого підприємства є:
- Автоматизація бібліотечно-інформаційної та музейної справи;
- Передплатна агенція періодики та баз даних;
- Інжиніринг бібліотечної та архівної справи.
 
За цей час ми надбали широке коло клієнтів та партнерів, серед яких як національні, обласні, міські бібліотеки, так і бібліотеки провідних вищих навчальних закладів, установ і організацій.
 
Критеріями нашої роботи є висока якість і помірні ціни, що дозволяє залучати нових клієнтів і розвивати міцні багатолітні стосунки.
 
З повагою ми завжди ставимось і до наших конкурентів, дотримуючись принципів здорового змагання. Передплатна кампанія на 2013 рік показала, що не всі учасники цього ринку приймають такі умови праці.
 
Хочемо донести до Вашого відома, що керівництво ТОВ «НВП «Ідея» використовує проти нас брудні засоби у конкурентній боротьбі, розповсюджуючи хибну інформацію, в тому числі щодо нашого банкрутства. Ці відомості передаються шляхом нав'язливих щоденних телефонних дзвінків директорам бібліотек, як тих, які вже давно співпрацюють з нами, так і нашим новим або потенційним клієнтам. Особливо «дістається» тим, які віддали нам перевагу, відмовившись від співпраці з ТОВ «НВП «Ідея». Інколи доходить і до всіляких погроз на їх адресу.
 
Складне становище на ринку періодики, ситуація, коли велика кількість провідних замовників відмовляється від послуг підприємства на користь інших постачальників та наявність значних зобов’язань по банківським кредитам виправдовує занепокоєння керівництва ТОВ «НВП «Ідея», але не є виправданням їх діям.
 
Одним з основних аргументів, яким вони керуються, є відхилення наших двох пропозицій конкурсних торгів (Національний банк України, Інститут електрозварювання ім. Є. О. Патона). Відхилення пропозицій на торгах трапляються не лише з нами і з різних причин. Випадки рішень про відхилення нас як учасників торгів, наведені паном Якобсоном, ми вважаємо спірними (неаргументованими) і могли б оскаржити їх в установленому законодавством порядку, але не зробили це, оскільки розуміємо, що такі дії призвели б до зриву передплатної кампанії замовників торгів на 2013 р. Ми не маємо намірів підводити наших партнерів, оскільки і Національний банк України, і Інститут електрозварювання ім. Є. О. Патона є нашими постійними клієнтами.
 
Ми цінуємо взаємини з кожним з Вас і, незважаючи на різні негаразди, сподіваємось на розуміння та багаторічну плідну співпрацю!
 
З повагою,
за дорученням колективу ПП «АДІС «Матрікс Прес»,
генеральний директор Березна Т.І.
 
Авторські права © 2020 Матрикс Пресс. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.