Новинка:

webinar

Відбувся вебінар для керівників бібліотек

28 лютого 2014 року відбувся вебінар «ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ БІБЛІОТЕКИ ШЛЯХОМ АНАЛІЗУ ПРОФЕСІЙНО ВАЖЛИВИХ ОСОБИСТІСНИХ ПСИХОЛОГІЧНИХ ЯКОСТЕЙ ТА СХИЛЬНОСТЕЙ ПРАЦІВНИКІВ», який організовували Агенція «Матрікс Прес» та Консультаційно-тренінговий центр «Обрій» для керівників бібліотек.

У заході взяли участь 11 керівників різних бібліотек. Програма вебінару складалась з двох частин – теоретичної та практичної.

У теоретичній частині розглядались такі питання: поняття про професіограму у системі професійного відбору та використання такої її складової, як психограма для підвищення ефективності роботи бібліотеки шляхом використання професійно-важливих особистісних якостей персоналу.

Практична частина включала:  складання психограм бібліотечних фахівців з урахуванням особливостей їх провідної діяльності (керівник підрозділу, бібліограф, бібліотекар відділу видачі, оператор БД, інженер, системний адміністратор,  організатор масових заходів, методист тощо); ознайомлення з методиками діагностики особистісних професійно важливих психологічних якостей працівників, які забезпечують успішне оволодіння ними професією та дозволяють ефективно використовувати схильності співробітників у виробничому процесі.

Учасники вебінару отримали матеріали - Методики діагностики особистісних професійно важливих психологічних якостей працівників (Тестові матеріали та ключі до розшифровки результатів тестування).

Оскільки учасники заходу виявили жвавий інтерес до теми і задавали багато питань, вебінар замість запланованих 2-х годин тривав 3 години.

Організатори планують повторити цей захід через деякий час. Заявки на участь у вебінарі надсилайте на електронну адресу: matrix_shef@ukr.net

Авторські права © 2020 Матрикс Пресс. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.