Новинка:

 
ПАМ'ЯТКА КОРИСТУВАЧА
 
Система автоматизації бібліотек МАРК-SQL постійно розвивається і вдосконалюється, задовольняючи, з одного боку, потреби і запити користувачів, що зростають, та, з іншого боку, використовуючи нові досягнення технічних і системних програмних засобів, що з’являються на ринку. Крім нововведень усуваються помилки або обмеження, що виявлені у процесі експлуатації системи. Всі версії номеруються. Кожна нова версія повністю включає склад функцій попередньої версії.
     Постачання Системи МАРК-SQL призводиться за договором, при цьому гарантується протягом 12 місяців безкоштовне супроводження. Супроводження складається з консультацій по телефону, факсу, електронній пошті, а також особисто в офісі постачальника та безкоштовної поставки нових версій Системи, які можуть з’явитися протягом цього терміну.
     Поставка нових версій призводиться по запиту користувача і не є для нього обов’язковою.
     По закінченню 12-місячного гарантійного терміну подальше супроводження є платним і оформляється договором супроводження між користувачем та постачальником, знижки, що діють при придбанні Системи МАРК-SQL, на супроводження не розповсюджуються.
Авторські права © 2020 Матрикс Пресс. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.