Новинка:

Irbis-ukraina1ПАМ’ЯТКА КОРИСТУВАЧУ ІРБІС


   Система автоматизації бібліотек ІРБІС - це комплекс програмних засобів, що забезпечують автоматизацію сучасних бібліотечних технологичних процесів. Система постійно розвивається і вдосконалюється, задовольняючи, з одного боку, потреби і запити користувачів, що зростають, та, з іншого боку, використовуючи нові досягнення технічних і системних програмних засобів, що з’являються на ринку. На цей час протягом календарного року з’являються, як правило, одна - дві нові версії Системи. Крім нововведень усуваються також помилки або обмеження, що виявлені у процесі експлуатації системи. Всі версії номеруються. Номер версії складається з року та номера версіїї в цьому році, розділених крапкою. Наприклад: 2002.1, 2002.2, 2003.1 або для стислості відповідно: 2.1, 2.2, 3.1. Кожна нова версія повністю включає склад функцій попередньої версії.
   Постачання Системи ІРБІС призводиться за договором, при цьому гарантується протягом 12 місяців безкоштовне супроводження. Супроводження складається з консультацій по телефону, факсу, електронній пошті, а також особисто в офісі постачальника та безкоштовної поставки нових версій Системи, які можуть з’явитися протягом цього терміну.
   Поставка нових версій призводиться по запиту користувача і не є для нього обов’язковою.
По закінченню 12-місячного гарантійного терміну подальше супроводження є платним і оформляється договором супроводження між користувачем та постачальником, знижки, що діють при придбанні Системи ІРБІС, на супроводження не розповсюджуються (крім знижки для членів Асоціації ЕБНІТ).
   Вартість супроводження протягом наступних 12 місяців з поставкою нових версій Системи складає:
  • 12% від вартості супровжуваного програмного забезпечення, якщо перерва між закінченням попереднього терміну супроводження та укладанням договору супроводження на новий термін не перевищує 6 місяців;
  • 25% - коли перерва складає більше 6, але не перевищує 12 місяців;
  • 50% - коли перерва складає більше 12, але не перевищує 18 місяців;
  • 75% - коли перерва складає більше 18 місяців, але не перевищує двох років.
  • 100% - у разі перерви у супроводженні більше двох років та бажанні користувача поновити супроводження, або придбати новую версию системи з урахуванням діючих знижок.
Авторські права © 2020 Матрикс Пресс. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.