musik centr
 
ІС «МуСиК» - сервіс, який дозволяє в режимі on-line конвертувати аналітичні записи, створені в одній з систем (АБІС «ІРБІС» (TXT),АІБС «МАРК-SQL» (LDB), УФД Бібліотека (XML)) в будь-яку з цих програм, перетворюючи формат і структуру, прийняті в одній системі, в записи для іншої системи.
 

logo

 

 
ІС «МАТРІКС» - сервіс, який дозволяє в режимі on-line конвертувати аналітичні записи, створені в одній з систем (АБІС «ІРБІС» (TXT),АІБС «МАРК-SQL» (LDB), УФД Бібліотека (XML)) в будь-яку з цих програм, перетворюючи формат і структуру, прийняті в одній системі, в записи для іншої системи. ІС «МАТРІКС» відрізняється від ІС "МуСиК" тим, що має механізми зберігання і автоматизованого розподілу записів.

 

 


lib-t
 
 
Бібліографічний браузер LibNavigator - сімейство програмних продуктів для доступу до електронних бібліотечних каталогів по протоколу Z39.50.
 
ПЗ «МАРКО» - веб-додаток, який дозволяє в режимі on-line здійснювати пошук та замовлення літератури з електронного каталогу бібліотеки, який побудовано на АІБС «МАРК-SQL». ПЗ надає також багато інших корисних можливостей читачам та бібліотекарям. Дивіться детальний опис.
 
 
ПЗ «КОНВІ» - дозволяє співробітнику бібліотеки здійснювати експорт записів із електронного каталогу, який побудовано на ПЗ "Aleph" із збереженням інформації інвентарного обліку та наступний імпорт цієї інформації до електронного каталогу бібліотеки, який побудовано на АІБС «МАРК-SQL». Дивіться детальний опис.
 
Авторські права © 2020 Матрикс Пресс. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.