OJS

OJS (Open Journal System)

  

Система призначена для управління публікацією журналів та є програмним забезпеченням з відкритим кодом для ведення рецензованих журналів. OJS повинна задовольнити потреби користувачів та редакторів. Ця система спроектована для скорочення трудовитрат у виконанні традиційних завдань, пов'язаних з виданням журналу. Система збільшує ефективність редакційного процесу, тим самим підвищує якість журналу за рахунок великого числа інновацій, які дозволяють створити прозорість редакційної процесу і якість індексування матеріалів.


Коротко про OJS (Open Journal System) - це система, яка дозволяє керувати сайтом і одночасно виданням журналу. Вона вирішує всі виробничі завдання такі як: подача рукописe, редагування, рецензування, публікація,індексування, архівування журналу. Також в ній можна налаштувати інтернет сторінку журналу.


За допомогою OJS можна керувати кількома журналами. Кожен журнал отримує власну інтернет адресу і зовнішній вигляд. Система дозволяє одному редактору керувати видавництвом журналів і сайтів або ж навпаки можна залучити кілька редакторів і розподілити між ними завдання у видавництві і керуванні сайтами.
OJS не тільки допоможе вам у процесі видавництві журналу, а й наочно покаже вам як можна знизити витрати на видавництво.

Система підтримує зв’язки, що базуються на метаданих: від статті до статті, від цитування чи списку використаних джерел до самих джерел, від прізвища автора до всіх його публікацій. Найважливішими тут є зв’язки у цитуванні. Саме можливість таких зв’язків (reference-linking) є в основі переваг сучасних електронних журналів.

Open Journal System перекладено 26 мовами ( українська, чеська, датська, нідерландська, англійська, перська, французька, німецька, грецька, індонезійська, італійська, японська, португальська, іспанська, турецька та інші ). Багатомовність системи дозволяє створювати журнал який видається двома або більше мовами.

Особливості OJS:

-          Встановлення та керування відбувається локально;

-          Редактори налаштовують вимоги, секції, процес розгляду;

-          Відображення і керування вмістом через Інтернет;

-          Модуль передплати на доступ до вмісту;

-          Повна індексація вмісту системи;

-          Інструменти для читання вмісту вибираються редактором;

-          Повідомлення поштою і система коментарів для читачів;

-          Повна контекстно-залежна система інтерактивної довідки.

Переваги системи:

Науковцям – система дозволить створити централізований архів наукових робіт. Завдяки системі можливе оперативне розповсюдження наукової інформації та зростаючий вплив праць вчених у науковому світі, також система дозволить розширити коло читачів тим самим підвищить індекс цитування.

Університету – це можливість використання корпоративної інформації, підвищення авторитету та значущості, що сприятиме впровадженню інноваційних наукових розробок.

Наша компанія пропонує вам послуги щодо встановлення, налаштування і підтримки OJS.

Звертаємо вашу увагу що ми пропонуємо OJS версії 3.х повністю перекладену на українську мову нашою компанією.

Прайс на послуги OJS.

Докладнішу інформацію ви можете отримати за контактами.

Авторські права © 2020 Матрикс Пресс. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.