Новинка:

IRBIS-t


Система автоматизації бібліотек, яка відповідає всім міжнародним вимогам, що пред'являються до сучасних бібліотечних систем, і в той же час підтримує всі традиції бібліотечної справи

MAPK-SQL-t
 

Інтегрована система, призначена для автоматизації інформаційних технологій в галузі бібліотечної справи. розроблена для використання в бібліотеках різного рівня та відомчої приналежності.


megapro
 
АІБС "МегаПро" забезпечує комплексну автоматизацію інформаційно-бібліотечних технологій, ефективне управління інформаційними ресурсами і організацію доступу до них. Призначена для бібліотек будь-яких видів і типів, незалежно від об'ємів фондів.
 
KAISA-t
 
Програмно-інформаційні комплекси призначені для створення електронних інформаційних ресурсів музеіїв, організацій з охорони пам'ятників, архівів і використовуються дляінтегрованого представлення інформаційних ресурсів установ культури регіону.
 

KAMIS-t
 
Музейна інформаційна система, що забезпечує рішення широкого кола музейних задач: облік та зберігання, каталогізація, підготовка виставок та експозицій, створення інформаційних систем для відвідувачів.

 
Авторські права © 2020 Матрикс Пресс. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.